Specjalista ds. transportu

Wymiar pracy: Pełen etat
Rodzaj umowy: B2B Umowa o pracę
Lokalizacja: Dąbrowa ul. Batorowska 20

Jazda na dwóch kołach to nasza pasja. Od 20 lat wspieramy riderów w całej Europie, sprzedając i dystrybuując odzież i akcesoria motocyklowe i rowerowe. Pracujemy szybko i zwinnie. Co roku osiągamy imponujące wyniki, ale bez korpopresji.

Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do nas! Stawiamy na doskonałą atmosferę, dajemy możliwości rozwoju, dobre warunki pracy i codzienną dawkę humoru!

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw eksportowych oraz importowych (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy)
  • Optymalizacja procesów transportowych (koszty, czas realizacji)
  • Ocena bieżących dostawców usług transportowych i poszukiwanie nowych
  • Monitorowanie i raportowanie statusu oraz terminu realizacji zamówień
  • Codzienna komunikacja z dostawcami (Europa, Azja)
  • Wyjaśnianie rozbieżności w dostawach z dostawcami
  • Składanie i rozliczanie reklamacji dot. usług transportowych
  • Współpraca z organami celnymi
  • Wprowadzanie dokumentów od dostawców do obrotu wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze transportu/logistyki
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, decyzyjność, orientacja na wynik
  • Znajomość procedur celnych lub giełdy transportowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dużą otwartość oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Polskie i zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • Zniżki pracownicze

Aby wziąć udział w rekrutacji, wypełnij formularz obok. Powodzenia!

Akceptowane formaty plików: .pdf, .doc, .docx