Zobacz, kto na co dzień troszczy się o Twoją markę

O nas

Powerbike to największy w Polsce dystrybutor odzieży i akcesoriów motocyklowych. Zajmujemy się sprzedażą kasków motocyklowych, butów motocyklowych, rękawic motocyklowych, spodni i kurtek motocyklowych i akcesoriów motocyklowych największych światowych marek. Stworzyliśmy sieć partnerskich Dobrych Sklepów Motocyklowych. Co roku notujemy 50% wzrost sprzedaży. Świetnymi wynikami dzielimy się z naszymi partnerami biznesowymi. Ten wzrost to efekt ogromnego zaangażowania sił sprzedaży u dealerów oraz świetnie rozwiniętego i zorganizowanego centrum logistycznego. Rozwój sprzedaży to także efekt opieki naszego marketingu nad markami. Tworzymy materiały promocyjne dla dystrybuowanych brandów. Zapewniamy działania 360. Dbamy też o obecność na największym polskim marketplacie ALLEGRO. Każda marka, z którą współpracujemy, ma opiekę brand managera na rzecz której działa.

Zarząd

Krzysztof Rzadkowski

Prezes

Małgorzata Chyrowska

Wiceprezes Zarządu

Łukasz Bełcikowski

Wiceprezes Zarządu

Michał Chojnacki

Kierownik Działu Handlowego

Category Manager

Każdą marką, którą dystrybuuje Powerbike, zajmuje się dedykowany jej category manager. Dba on o wiele aspektów funkcjonowania brandu na rynku. Z odpowiednim wyprzedzeniem planuje wprowadzenie produktów, które dobrze sprzedadzą się w Polsce. Dba o odpowiednie nasycenie rynku i znajomość produktów zarówno przez właścicieli i obsługę sklepów, jak i ostatecznych klientów. Dlatego przed każdym sezonem tworzy analizy popytu i podaży oraz plany sprzedażowe i marketingowe, które następnie weryfikuje, dzięki nieustannemu kontaktowi z siecią dealerską.

Michał Jaroński

Wojciech Fornalik

Anna Kędziora

Dominik Cybulski

Michał Więsek

Export Manager

Export Managerowie planują długofalowe strategie rozwoju brandów, sieci dealerskiej i pokrycia rynku w oparciu o analizy gospodarcze i otrzymywany z rynku feedback. Poszukują szans na wejście na kolejne rynki. Sprawdzają efektywność modeli dystrybucji, zbierają informacje na temat popytu i potrzeb klientów – zarówno B2B, jak i B2C, a także szkolą sprzedawców, dzięki czemu świadomość zalet naszych marek rośnie na każdym poziomie sieci dystrybucji. Nasi klienci biznesowi są bowiem partnerami, których chcemy wspierać i wspólnie rosnąć.

Damian Urban

Regional Export Manager

Gracjan Skobelski

Regional Export Maganer

Bruno Sawicz

Regional Export Maganer

Kadra kierownicza

Żyjąc w świecie VUCA, jedynym, czego możemy być pewni, jest ciągła zmiana. Jako lider branży motocyklowej w Polsce chcemy być gotowi na te zmiany i kształtować rynek oraz edukować motocyklistów. Dlatego tak ważne jest dla nas, żeby właściwi ludzie byli na odpowiedniej pozycji. Poznajcie naszych menedżerów, którzy na co dzień odpowiadają za to, żeby zespoły pracowały zwinnie i dowoziły wyniki, a każdy sprint przebiegał efektywnie.

Bartosz Brzeziński

Dział Rowerowy

Dorota Lewandowska

Dział Obsługi Klienta

Anna Pietrzak

Dział Księgowości

Magdalena Pawłowska

Dział Marketingu

Jan Wąchalski

Dział Marketplace

Tomasz Fajfer

Dział IT

Dariusz Witkowski

Dział Magazynu

Łukasz Rosiński

Dział Zakupów

Jarosław Iskierski

Dział Produktu