Poznaj nasze marki produkcyjne

Marki Produkcyjne

Broger to nie tylko marka odzieży motocyklowej, to sposób życia utrzymujący równowagę między poczuciem bezpieczeństwa a dobrym samopoczuciem na motocyklu. Z pasji do dwóch kółek i stylu stworzyliśmy kolekcję odzieży motocyklowej, którą sami chcielibyśmy nosić. Inspirowaliśmy się kulturą i różnorodnością Stanów Zjednoczonych, upewniając się, że amerykański styl idzie w parze ze świetną ochroną w każdych warunkach. Włożyliśmy wiele wysiłku, aby połączyć świetnie wyglądający design z inteligentną technologią.

IMX to marka stworzona z myślą o tych, którzy adrenalinę mają we krwi. Każdy, kto uwielbia sporty ekstremalne, znajdzie tu produkty dla siebie. Kaski, buty i gogle projektowaliśmy tak, by zapewniały wysoki komfort i jak najlepszą ochronę. Wiemy, że adrenalina uzależnia, dlatego na jednym sporcie się nie kończy, dlatego nasze produkty, jak np. gogle, możesz wykorzystać i w MX, i w MTB, a nawet w snowboardzie.

Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do projektowania, jakości i innowacji, ale przede wszystkim dla maksymalnej ochrony. Produkty Rebelhorna zostały zaprojektowane, by riderzy przez cały czas czuli wolność. W ofercie jest ponad 140 produktów w 4 liniach: Classic, Sport, Street i Tour.
Projektując kolekcję Ozone, zadbaliśmy o to, aby zawierała ubrania i dodatki dla każdego miłośnika dwóch kółek. Nie ma znaczenia, jaki jest twój poziom zaawansowania i jaki typ motocykla wybrałeś, stworzyliśmy kolekcję, która zagwarantuje ci bezpieczeństwo i doskonały styl w bardzo rozsądnej cenie.