DODATKOWA 5 LETNIA OCHRONA OD USZKODZEŃ MECHANICZNYCH

REGULAMIN CRASH REPLACEMENT DLA PEDAŁÓW STAMP1 V2.

ZOBACZ CO ZROBIĆ W PRZYPADKU USZKODZENIA NIEPODLEGAJĄCEGO GWARANCJI, ABY ZGARNĄĆ PEDAŁY ZA PÓŁ CENY!  

  1. Crash replacement obejmuje pedały Stamp 1 v2 (pedały drugiej generacji), pod warunkiem że zostały one nabyte w sklepie/punkcie współpracującym z ich oficjalnym dystrybutorem: Powerbike S.A. z siedzibą w Dąbrowie. 
  1. Okres dodatkowej ochrony wynosi 5 lat od dnia zakupu towaru (podobnie jak standardowa gwarancja). 
  1. Aby móc skorzystać z programu należy posiadać dowód zakupu (paragon, FV).  
  1. Crash replacement obowiązuje na pierwotnie zakupiony produkt i można z niego skorzystać jednorazowo (nie obejmuje więc towaru otrzymanego w ramach crash replacement). 
  1. Aby otrzymać nowe pedały z 50% rabatem należy zgłosić się wraz z uszkodzonym towarem do punktu/sklepu w którym został zakupiony towar, gdzie zostanie on poddany ocenie przez sprzedawcę lub zostanie odesłany do dalszej analizy. W przypadku, gdy nie ma możliwości zgłoszenia się do punktu/sklepu, w którym zakupiono towaru (np. z powodu jego likwidacji), należy skontaktować się z dystrybutorem: Powerbike S.A. z siedzibą w Dąbrowie, ul. Batorowska 20, Dąbrowa, 62-070 Dopiewo, KRS: 0000398622, e-mail: bok@powerbike.pl, telefon: +48 61 65 35 750 
  1. Pedały muszą ulec uszkodzeniu podczas użytkowania zgodnie z ich przeznaczeniem, a umyślne uszkodzenie wyklucza możliwość skorzystania z programu.  
  1. W przypadku braku konkretnego koloru nowych pedałów na magazynie, rabat 50% będzie przysługiwał na dany model pedałów w innym kolorze. W przypadku braku egzemplarzy danego modelu pedałów, rabat przysługuje na pedały innych modeli o parametrach analogicznych do uszkodzonych pedałów. 
  1. W przypadku skorzystania z crash replacement, zastrzegamy sobie prawo do nieodpłatnego zatrzymania uszkodzonych pedałów.