Konstruktor/konstruktorka odzieży motocyklowej

Wymiar pracy: Pełen etat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Lokalizacja: Dąbrowa ul. Batorowska 20

W POWERBIKE obroty są stale na wysokim poziomie –  nie osiadamy na laurach, ale cały czas analizujemy i ulepszamy nasze produkty, aby mieć pewność, że motocykliści jeżdżący w naszych markach czują, że mają na sobie coś wyjątkowego i najwyższej jakości. Naszym celem nie są tylko słupki z wynikami – chcemy, żeby klienci poczuli się częścią ekipy, a w ich żyłach zaszczepiło się nasze motocyklowe DNA.

Do zespołu w Dziale Produktu zapraszamy ludzi z pasją, gotowych na wykorzystanie wszystkich swoich talentów, aby pomóc nam w podnoszeniu jakości naszych produktów. Jeśli czujesz, że masz w sobie potencjał do współtworzenia wyjątkowych brandów i drzemią w Tobie chęci do rozwoju w kierunku tworzenia konstrukcji produktów motocyklowych, to być może właśnie czekamy na Twoje CV.

Dlaczego POWERBIKE?

Jesteśmy głęboko przekonani, że za sukcesem firmy stoją ludzie, dlatego dbamy o to, aby w naszej firmie każdy znalazł przestrzeń do rozwoju i zdobywania kompetencji. Znamy swoje talenty i predyspozycje i staramy się wykorzystać ten potencjał, jak najefektywniej.

Chętnie zaprosimy Cię w nasze szeregi i pomożemy rozwinąć skrzydła na stanowisku Konstruktora odzieży motocyklowej, jeśli tylko czujesz, że właśnie tym kierunku chcesz poprowadzić swoją karierę.

Na czym nam zależy?

  • Min. 5 letnie doświadczenie jako konstruktor odzieży
  • Umiejętność wykonywania rysunków modelowych/technicznych
  • Znajomość zasad szycia i technologii odzieży
  • Znajomość podstaw materiałoznawstwa, oraz technik wytwarzania odzieży
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do tworzenia szablonów w formie cyfrowej
  • Umiejętność opracowywania tabeli rozmiarów oraz stopniowania
  • Umiejętność pracy w oparciu o system zarządzania projektami, zgodnie z harmonogramem
  • Płynna obsługa programu Adobe Illustrator
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie umożliwiającym płynną pracę z formułami oraz tabelami
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania CLO.
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie

 Jaki jest zakres obowiązków?

  • Tworzenie szablonów odzieżowych w formie cyfrowej
  • Tworzenie siatek konstrukcyjnych
  • Tworzenie tabeli rozmiarowych
  • Konstrukcja i modelowanie szablonów w formie cyfrowej
  • Przymiarki konstrukcyjno-technologiczne
  • Praca nad rozwojem nowych produktów i prototypów
  • Opracowywanie komentarzy do wzorów (w języku angielskim)
  • Koordynacja rozwoju konstrukcji produktów (bezpośredni kontakt z dostawcami w języku angielskim)
  • Optymalizacja konstrukcji pod kątem czasochłonności oraz kosztów produkcji
  • Rozwój baz konstrukcyjnych, tabeli rozmiarowych oraz narzędzi wspomagających dopasowanie produktów do potrzeb międzynarodowych
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • Praca z odzieżą ciężką oraz skórzaną

Jeśli znasz Test Gallupa, to szukamy osób o talentach: Osiąganie, Komunikatywność, Dyscyplina, Ukierunkowanie, Zbieranie, Odpowiedzialność.

Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie (uzależnione od poziomu kompetencji) – UoP lub B2B
  • Pracę stacjonarną na pełen etat w biurze w Dąbrowie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Dużą otwartość i wsparcie zespołu
  • Niesztampowe wyjazdy integracyjne

Akceptowane formaty plików: .pdf, .doc, .docx