Poznaj nasze marki motocyklowe

Marki Motocyklowe

Współpraca z nami

Szkolenia Produktowe

Nasi category managerowie są ekspertami w zakresie dystrybuowanych przez Powerbike marek. Chętnie służą radą i wsparciem w zakresie wiedzy produktowej i marketingowej. Regularnie odwiedzają sklepy zrzeszone w naszej sieci partnerskiej i przeprowadzają szkolenia produktowe.

Materiały reklamowe

Duży wzrost sprzedaży i wsparcie rozwoju klientów to efekt naszej marketingowej dbałości o marki. Nasz dział marketingu aktywnie wspiera naszych partnerów i ich produkty. Tworzymy dodatkowe materiały promocyjne dla dystrybuowanych marek. Prowadzimy działania 360. Na co dzień tworzymy materiały POS, BTL, SEO i SEM, w tym kampanie AdWords. Dynamicznie rozwijamy kanał YouTube, na którym umieszczamy filmy produktowe i testy. Stale poszerzamy sieć współpracujących z nami influencerów.

Atrakcyjna współpraca

Stale rozbudowujemy nasz dział handlowy. A każda marka, z którą współpracujemy, otrzymuje własnego brand managera, który dba o sprzedaż i wizerunek marki, zapewniając coroczny wzrost sprzedaży i rozwój marki. Wzrost ten jest wynikiem ogromnego zaangażowania sił sprzedaży u naszych dealerów. Ale także dobrze rozwinięte centrum logistyczne, które zapewnia integrację zapasów online z dealerami i szybkie dostawy.

System obsługi klienta biznesowego – Powerlink

Współpracę z nami ułatwia napisany specjalnie dla potrzeb branży motocyklowej system obsługi klienta biznesowego – Powerlink. To rozwiązanie B2B pozwala szybko i sprawnie realizować zamówienia. W panelu klienta widzisz wszystkie nowości i promocje, dzięki specjalnym boksom informacyjnym – nie przegapisz zatem żadnej korzystnej oferty. Masz też podgląd nie tylko w bieżące zamówienia, ale też widzisz całą historię, dzięki czemu wiesz, co i kiedy zamówiłeś. Możesz też pobrać wszystkie potrzebne materiały promocyjne – logotypy, zdjęcia produktowe i wizerunkowe, a nawet bannery do sklepów online.

Wsparcie marek przez kanał DSM

Użytkownik szukający kurtki lub kasku motocyklowego trafia na naszą stronę Dobre Sklepy Motocyklowe, na której poznaje naszą ofertę i kupuje polecany przez nas produkt – w partnerskim sklepie stacjonarnym lub online.

5 lat gwarancji i assistance

Nasze produkty są standardowo objęte bezpłatną pięcioletnią gwarancją, wystarczy tylko zarejestrować produkt. Oferujemy też program Assistance umożliwiający klientom w razie wypadku i zniszczenia sprzętu zakup nowego za połowę ceny. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która zapewnia motocyklistom takie wsparcie.