Poznaj nasze marki rowerowe

Marki rowerowe

Nasz ZESPÓŁ

Eksperci Powerbike planują długofalowe strategie rozwoju brandów, sieci dealerskiej i pokrycia rynku w oparciu o analizy gospodarcze i otrzymywany z rynku feedback. Sprawdzają efektywność modeli dystrybucji, zbierają informacje na temat popytu i potrzeb klientów – zarówno B2B, jak i B2C, a także szkolą sprzedawców, dzięki czemu świadomość zalet naszych marek rośnie na każdym poziomie sieci dystrybucji. Nasi klienci biznesowi są bowiem partnerami, których chcemy wspierać i wspólnie rosnąć.

Bartosz Brzeziński

Category Manager

Maja Micherda

Manager ds. marketingu

Jakub Smolkowski

Specjalista ds. obsługi klienta

Współpraca z nami

Szkolenia Produktowe

Nasi category managerowie są ekspertami w zakresie dystrybuowanych przez Powerbike marek. Chętnie służą radą i wsparciem w zakresie wiedzy produktowej i marketingowej. Regularnie odwiedzają sklepy zrzeszone w naszej sieci partnerskiej i przeprowadzają szkolenia produktowe.

Materiały reklamowe

Duży wzrost sprzedaży i wsparcie rozwoju klientów to efekt naszej marketingowej dbałości o marki. Nasz dział marketingu aktywnie wspiera naszych partnerów i ich produkty. Tworzymy dodatkowe materiały promocyjne dla dystrybuowanych marek. Prowadzimy działania 360. Na co dzień tworzymy materiały POS, BTL, SEO i SEM, w tym kampanie AdWords. Dynamicznie rozwijamy kanał YouTube, na którym umieszczamy filmy produktowe i testy. Stale poszerzamy sieć współpracujących z nami influencerów.

Atrakcyjna współpraca

Stale rozbudowujemy nasz dział handlowy. A każda marka, z którą współpracujemy, otrzymuje własnego brand managera, który dba o sprzedaż i wizerunek marki, zapewniając coroczny wzrost sprzedaży i rozwój marki. Wzrost ten jest wynikiem ogromnego zaangażowania sił sprzedaży u naszych dealerów. Ale także dobrze rozwinięte centrum logistyczne, które zapewnia integrację zapasów online z dealerami i szybkie dostawy.

System obsługi klienta biznesowego – Powerlink

Współpracę z nami ułatwia napisany specjalnie dla potrzeb branży rowerowej system obsługi klienta biznesowego – Powerlink. To rozwiązanie B2B pozwala szybko i sprawnie realizować zamówienia. W panelu klienta widzisz wszystkie nowości i promocje, dzięki specjalnym boksom informacyjnym – nie przegapisz zatem żadnej korzystnej oferty. Masz też podgląd nie tylko w bieżące zamówienia, ale też widzisz całą historię, dzięki czemu wiesz, co i kiedy zamówiłeś. Możesz też pobrać wszystkie potrzebne materiały promocyjne – logotypy, zdjęcia produktowe i wizerunkowe, a nawet bannery do sklepów online.